Pojedinačan razgovor između roditelja i razrednika i informacije o napredovanju i ponašanju učenika potrebno je na vrijeme dogovoriti s razrednikom ili predmetnim nastavnikom zbog epidemioliških mjera suzbijanja širenja virusa COVID-19. U dogovoru s nastavnikom ili razrednikom pojedinačni razgovor je moguće obaviti i on-line putem.

U školskoj godini 2020./2021. informacije za roditelje održavaju se prema ovom rasporedu:

RazredRazrednik, -icaDanSat
I.aIvan VULETApetak11:15 - 11:55
I.bMirjana MALOVANutorak10:30 - 11:10
II.aAntonio MRAVAKčetvrtak10:30 - 11:10
II.bStipe MAĐOR-BOŽINOVIĆ
III.aBrankica JERKANsrijeda8:50 - 9:35
III.bIva ČUGURApetak8:00 - 8:40
IV.aJurica HRGOVIĆsrijeda10:30 - 11:10
III.bRadmila KLARIĆsrijeda11:10 - 1:55
Ime prezime nastavnikaE-mailTermin - dantermin - sat
Čugura Ivaiva.cugura1@skole.hrpetak8:00-8:40
Hrgović Juricajurica.hrgovic@skole.hrsrijeda10:30-11:10
Ivišić Marijamarija.ivisic1@skole.hrponedjeljak10:45-11:25
Jerkan Brankicabrankica.jerkan@skole.hrpetak8:45-9:25
Juginović Mirjammirjam.juginovic@skole.hrčetvrtak8:45-9:25
Jukić Nedjeljkonedjeljko.jukic@skole.hrutorak9:300-10:10
Klarić Darijodarijo.klaric@skole.hrponedjeljak9:30-10:10
Klarić Radmilaradmila.klaric@skole.hrsrijeda11:10-11:55
Kodžoman Helenahelena.kodzoman@gmail.comutorak9:30-10:10
Malovan Mirjanamirjana.malovan@skole.hrutorak10:30-11:10
Markulin Hrvojehrvoje.markulin2@skole.hrponedjeljak11:15-11:55
Mravak Antonioantonio.mravak@skole.hrčetvrtak10:30-11:10
Mravak Ivnaivna.mravak@skole.hrsrijeda11:10-11:55
Radan Snježanasnjezana.radan@skole.hr / 021 600 067utorak9:45-10:15
Tomašević Anđelaandjelatomasevic2409@gmail.competak10:30-11:10
Vukas Sarasara.vukas@skole.hrutorak11:10-11:50
Vuleta Ivanivan.vuleta@skole.hrpetak11:10-11:55
Zec Markomarko.zec3@skole.hrutorak11:10-11:55
Župić Dianadizupic@gmail.comsrijeda11:10-11:55