Pojedinačan razgovor između roditelja i razrednika i informacije o napredovanju i ponašanju učenika obavljaju se u dvjema malim prostorijama u prizemlju gimnazijske zgrade.

U školskoj godini 2019./2020. informacije za roditelje održavaju se prema ovom rasporedu:

RazredRazrednik, -icaDanSat
I.aAntonio MRAVAKčetvrtak12:15 - 12:55
I.bMihaela MILOŠčetvrtak9:40 - 10:25
II.aBrankica JERKANsrijeda8:50 - 9:35
II.bHrvoje MARKULINutorak8:50 - 9:35
III.aAntonija ČARIĆpetak8:50 - 9:35
III.bRadmila KLARIĆpetak8:50 - 9:35
IV.aMarija IVIŠIĆpetak11:30 - 12:10
IV.bIvan VULETAutorak11:30 - 12:10
Ime prezime nastavnikaE-mailTermin - dantermin - sat
Barać Miamia.budimir1@skole.hrpetak9:40-10:25
Čarić Antonijacaric.antonija@skole.hrponedjeljak9:40-10:25
Čugura Ivaiva.cugura1@skole.hrpetak8:50-9:35
Hrgović Juricajurica.hrgovic@skole.hrutorak9:40-10:25
Ivišić Marijamarija.ivisic1@skole.hrponedjeljak10:45-11:25
Jerkan Brankicabrankica.jerkan@skole.hrsrijeda8:50-9:35
Jukić Nedjeljkonedjeljko.jukic@skole.hrčetvrtak9:40-10:25
Klarić Darijodarijo.klaric@skole.hrčetvrtak11:30-12:20
Klarić Radmilaradmila.klaric@skole.hrčetvrtak9:40-10:25
Mađor Božinović Zoranazorana.mador-bozinovic@skole.hrsrijeda11:30-12:20
Malovan Mirjanamirjana.malovan@skole,hrponedjeljak11:30-12:20
Markulin Hrvojehrvoje.markulin2@skole.hrutorak8:50-9:35
Miloš Mihaelamihaela.milos@skole.hrsrijeda11:30-12:20
Mravak Antonioantonio.mravak@skole.hrutorak10:45-11:25
Mužinić Bikić Zrinkapetak9:40-10:25
Radan Snježanasnjezana.radan@skole.hrsrijeda11:30-12:20
Soldić Tatjanatatjana.soldic@skole.hrčetvrtak10:45-11:25
Svalina Valentinavalentina.svalina1@skole.hrpetak9:40-10:25
Šarić Anticaantica.saric@skole.hrpetak8:00-8:45
Tomašević Anđelaandjela.tomasevic@skole.hrsrijeda12:10-12:55
Vuleta Ivanivan.vuleta@skole.hrpetak10:45-11:25
Vuleta Marijanamarijana.vuleta@skole.hrutorak8:00-8:45
Zec Markomarko.zec3@skole.hrpetak11:30-12:20
Župić Dianadiana.zupic1@skole.hrutorak9:40-10:25