Nakon karitativne akcije učenika i nastavnika Franjevačke klasične gimnazije: „Čini drugima ono što želiš da drugi tebi čine“, dragi prijatelji iz Vrlike preko ravnateljice Centra Ivane Klarić-Kukuz uputili su zahvalu kroz riječi i slike. Slike govore više od 1000 riječi kolika je radost ove dane u Centru fra Ante Sekelez. Njihova radost ispunja učenike i nastavnike gimnazije koji su se odazvali i podržali akciju.

Donosimo poruku iz Centra fra Ante Sekelez u Vrlici:

“Ova pandemija nije otvrdnula srca naših prijatelja iz Franjevačke klasične gimnazije u Sinju. Iako se niste mogli susresti s korisnicima i podijeliti im poklone uz toplinu zagrljaja, pronašli ste način da duh blagdana dopre do nas. Od srca hvala! Nadamo se da ćemo se iduće godine vratiti starim običajima i zajedničkim druženjima.”

Ravnateljica, djelatnici i štićenici Centra