Svečana dodjela svjedodžbi učenicima maturalnih razreda i nagrada najuspješnijim učenicima održana je 1. srpnja 2019. u Velikoj dvorani.

Nagrade Nastavničkog vijeća za odličan uspjeh na kraju školske godine u obliku vrijednih monografija dodijeljene su sljedećim učenicima: Barbara Romac (1.a), Ana Poljak (1.b), Daniela Šimić (1.b), Katarina Ćurković (2.b), Ružarijo Lukas (3.a), Timotej Perković-Paloš (3.a), Toni Šimac (3.a), Ljubica Atlaga (3.b), Ana Doljanin (3.b), Marin Marković (3.b), Katarina Mijić (3.b), Stipe Slišković (3.b), Marija Vuko-Tokić (3.b), Josip Pavić (4.a), Antonela Penić (4.a), Petra Bilokapa (4.b), Iva Ćurković (4.b), Mara Jerkan (4.b), Marko Kunac (4.b), Kristina Marović (4.b).

Novčane nagrade dodijeljene su učenicima koji su postigli zapažen uspjeh na Županijskim natjecanjima: Ružarijo Lukas (3. mjesto Latinski jezik), Petra Bilokapa (3. mjesto Hrvatski jezik).

Učenici Marko Kunac, Stipe Slišković i Ana Poljak u ovoj školskoj godini ostvarili su prosjek ocjena 5.0 te su nagrađeni prijenosnim računalom.

Svim učenicima želimo puno uspjeha u daljnjem radu, a posebno maturantima od kojih se opraštamo. Želimo da im gimnazijski dani ostanu u lijepom sjećanju te da i dalje njeguju ljubav i predanost prema radu, jer rad je ključ uspjeha. Sretno!