Dodijeljeni certifikati o uspješno položenom FIT-ispitu

U utorak 8. listopada 2011. učenicima II.b i III.b razreda naše gimnazije koji su polagali ovogodišnji FIT-ispit iz njemačkog jezika profesor fra Joško Kodžoman dodijelio je certifikate koje im je izdao Goetheov institut.

FIT–ispiti ponovno organizirani u Sinju
U suradnji s Goetheovim institutom iz Zagreba i u ovoj je školskoj godini provedeno testiranje naših učenika i učenica u aktivnu poznavanju njemačkog jezika. Naime, ukupno 22 naših učenika i učenica dragovoljno je sudjelovalo 13. i 14. listopada  2011. na pismenome i usmenom testiranju u poznavanju njemačkog, koje je ovaj put uspješno organizirano u prostorijama sinjske Opće gimnazije Dinka Šimunovića.

Svi su naši učenici i učenice polučili izvrsne rezultate u rješavanju  testova, na čemu im iskreno čestitamo! Certifikati, koji su međunarodno priznati i koje im je dodijelio Goetheov institut, nisu samo potvrda njihova dosadašnjeg marljiva rada već i poticaj za daljnje učenje i nove uspjehe!

 

Ova školska 2011./2012. godina proglašena je godinom njemačkog jezika. O tome više vidi ovdje.

Deutsch

FIT–Prüfungen schon wieder in Sinj organisiert
In der Zusammenarbeit mit dem Goethe Institut aus Zagreb wurden auch in diesem Schuljahr die Deutschsprachkenntnisse unserer SchülerInnen getestet. Insgesamt 22 unserer SchülerInnen der zweiten und der dritten Klasse nahmen am 13. und 14. Oktober 2011 an der schriftlichen und der mündlichen Deutschprüfung teil, die diesmal in den Räumen des Gymnasiums „Dinko Šimunović“ erfolgreich organisiert wurde.

Alle unsere SchülerInnen bestanden die Prüfungen mit den besten Ergebnissen, wozu wir ihnen aufs Herzlichste gratulieren. Die international anerkannten Zertifikate, die ihnen seitens des Goethe Instituts überreicht wurden, sind nicht nur ein Zeichen ihrer bisherigen fleißigen Arbeit, sondern auch eine Anregung für das erfolgreiche Weiterlernen!

 

Kalendar šk. godine 2017./2018.

Festival 2012

Posjetitelji od 1. 2. 2011.

DanasDanas54
Ovaj mjesecOvaj mjesec1297
UkupnoUkupno1027012

Online

Trenutno aktivnih Gostiju: 8