Učenici na Interliberu

I ove godine ljubitelje knjige dočekali su puni paviljoni 5 i 6 na Zagrebačkom velesajmu, pregršt novih naslova, predstavljanja knjiga, dolazak hrvatskih i inozemnih književnih zvijezda, neposredni razgovori s autorima uz potpisivanje knjiga, susreti nakladnika, knjižara i knjižničara, književne radionice, okrugli stolovi.

Svi najznačajniji domaći nakladnici na ovogodišnjem sajmu knjiga predstavili su izuzetno bogat program novih izdanja s najrazličitijih područja, dokazujući da hrvatsko nakladništvo zna i pronalazi put do ljubitelja knjige.

Na ovogodišnjem Interliberu predstavljeni je poslovni svijet izdavačkog i edukativnog stvaralaštva s najvećom ponudom knjiga i učila na jednom mjestu.

Učenici naše Gimnazije i ove su godine posjetili sajam knjiga Interliber, te u blještavilu pisane riječi pronašli nešto za sebe.

FOTOGALERIJA