Poziv na državno natjecanje

Najuspješniji učenik na ovogodišnjim natjecanjima Petar Krešimir Vardić (IV. b) pozvan je na državno natjecanje iz engleskog i njemačkog jezika. Državno natjecanje održat će se od 11. do 13. travnja 2016. u Osnovnoj školi Fran Krsto Frankopan u Krku na otoku Krku. Iako je veliki uspjeh biti pozvan na državno natjecanje i tako ući u uski krug najboljih u Republici Hrvatskoj, trud i zalaganje učenika i nastavnika otvara vrata dobrim uspjesima i na državnoj razini. Osim toga, svako državno natjecanje je i novo vrijedno iskustvo kako za učenika tako i za nastavnike koji će to bogato iskustvo sigurno prenijeti budućim naraštajima učenika Franjevačke klasične gimnazije u Sinju.

 

Kalendar šk. godine 2017./2018.

Festival 2012

Posjetitelji od 1. 2. 2011.

DanasDanas152
Ovaj mjesecOvaj mjesec2205
UkupnoUkupno707882

Online

Trenutno aktivnih Gostiju: 15