Nadbiskupijsko natjecanje iz vjeronauka

Nadbiskupijska vjeronaučna olimpijada za učenike osnovnih škola i natjecanje iz vjeronauka za učenike srednjih škola održani su, u petak, 19. veljače 2016. godine, u Osnovnoj školi „Stjepan Radić“ u Imotskom. Tema ovogodišnjeg natjecanja bila je „Brak i obitelj u Božjem naumu“. Nakon dvije prethodne razine, školskoga i međuškolskog natjecanja, u završnom natjecanju na nadbiskupijskoj razini sudjelovala je 21 osnovnoškolska i 10 srednjoškolskih ekipa.

U kategoriji srednjih škola prvo mjesto osvojili su učenici III. gimnazije iz Splita pod vodstvom mentorice Ane Gelo s osvojenim 91 bodom. Ekipa naše gimnazije u sastavu Petra Bilokapa, Ilija Knežević, Jelena Bulj i Josip Pavić pod vodstvom mentorice prof. Silvije Vučković plasirala se na 5. mjesto.

Svim učenicima i mentorici zahvaljujemo na sudjelovanju i čestitamo na postignutom rezultatu.

 

Kalendar šk. godine 2017./2018.

Festival 2012

Posjetitelji od 1. 2. 2011.

DanasDanas118
Ovaj mjesecOvaj mjesec2341
UkupnoUkupno708018

Online

Trenutno aktivnih Gostiju: 22