Započela nova nastavna godina na našoj gimnaziji

U ponedjeljak 7. rujna 2015. započela je nova nastavna godina na našoj gimnaziji.

U 8 sati razrednici su na satu razrednika obavijestili učenike o odvijanju prvog radnog dana i tjedna. U 8:45 sati ispred južnog ulaza u gimnaziju obavljeno je fotografiranje svih zajedno i pojedninog razreda s razrednikom. U 9.30 započeo je prvi školski sat u novoj nastavnoj godini. Učenici su imali četiri nastavna sata. U 12 sati u crkvi Čudotvorne Gospe Sinjske slavljena je sv. misa sa zazivom Duha Svetoga za uspješan početak nove školske godine. Svetu misu predvodio je ravnatelj fra Jozo Grbavac, uz koncelebraciju ostalih profesora svećenika.

Svim učenicima i profesorima želimo uspješan početak nove nastavne godine!

 

FOTOGRAFIJE

 

Kalendar šk. godine 2017./2018.

Festival 2012

Posjetitelji od 1. 2. 2011.

DanasDanas149
Ovaj mjesecOvaj mjesec2202
UkupnoUkupno707879

Online

Trenutno aktivnih Gostiju: 10