Dodjela svjedodžaba, pohvalnica i nagrada

U petak, 26. lipnja 2015., u našoj gimnaziji dodijeljene su svjedodžbe maturantima i učenicima nižih razreda koji su s uspjehom završili nastavnu godinu 2014/15. te pohvalnice i nagrade najboljim učenicima.

U pozdravnom govoru ravnatelj gimnazije fra Jozo Grbavac istaknuo je da su pohvale i nagrade odgojne mjere kojima se učenike potiče na određeno ponašanje. Mogu nas korisno poučavati, ne samo što jesmo, nego što bismo mogli i trebali biti. Mogu se izreći u obliku verbalne podrške, u obliku pismene pohvale, što ćemo mi napraviti, ili u obliku različitih nagrada, u našem slučaju u obliku knjige ili navčane nagrade. Nadamo se da će ove pohvale i nagrade biti djelotvorno odgojno, motivacijsko i poticajno sredstvo koje će pomoći u razvijanju pozitivnih osobina i kod ostalih učenika.

Odlukom Nastavničkog vijeća za marljivo učenje i uzorno vladanje pohvalu su dobili: Sara Vuko (1.b), Jelena Vrdoljak (2.a), Anđela Crnjac (2.b), Marta Poljak (3.b), Ana Marendić (4.a), Antonela Vrlić (4.a).

Odlukom Nastavničkog vijeća nagrađeni su knjigom za odlično učenje i uzorno vladanje učenici: Vlaho Jakić (1.a), Luka Džeko (1.b), Rina Pavić (1.b), Karlo Poljak (1.b), Moreno Vuković (1.b), Karlo Delić (2.b), Nikolina Kelava (2.b), Nina Marendić (2.b), Dujo Marković (2.b), Iva Šuste (2.b), Irena Slišković (3.a), Ante Balaić-Marmun (3.b), Tina Budimir (3.b), Danijela Dolić (3.b), Ivan Labrović (3.b), Petar Krešimir Vardić (3.b), Marinela Križanac (4.a), Ivana Matić (4.a), Gabrijela Penić (4.a), Jelena-Marija Poljak (4.a), Marin Boban (4.b), Mirta Grgat (4.b), Martina Ivandić (4.b), Iva Kekez (4.b), Petra Kudrić (4.b), Marija Mastelić (4.b), Tea Mihaljević (4.b), Marija Milanović-Litre (4.b), Marina Milanović-Litre (4.b), Antonela Omrčen (4.b), Ivana Poljak (4.b), Sara Sladović (4.b), Mirna Vučemilo (4.b).

Odlukom Nastavničkog vijeća nagrađeni su novčanom nagradom učenici koji su na županijskim natjecanjima osvojili jedno od prva tri mjesto  i to Nina Marendić (2.b) za osvojeno 3. mjesto iz latinskog jezika i Marinela Križanac (4.a) za osvojeno 3. mjesto iz matematike.

Svima čestitamo na uspjehu i želimo ugodan ljetni odmor!

FOTOGRAFIJE

 

Kalendar šk. godine 2017./2018.

Festival 2012

Posjetitelji od 1. 2. 2011.

DanasDanas149
Ovaj mjesecOvaj mjesec2202
UkupnoUkupno707879

Online

Trenutno aktivnih Gostiju: 9