Europäische Jugend Wochen – Waldmünchen 2013

Od 4. do 16. kolovoza 2013. godine sudjelovali smo na susretu mladih u Waldmünchenu. Ondje smo dva tjedna živjeli s mladićima i djevojkama iz različitih europskih zemalja (Bosna i Hercegovina, Srbija, Poljska, Bugarska, Rusija, Ukrajina, Bjelorusija, Francuska, Rumunjska, Njemačka i Hrvatska).
Bilo nas je ukupno 36 i u kratkom vremenu smo se dosta zbližili. Stekli smo brojna prijateljstva i naučili ponešto o običajima država diljem Europe. Svaki dan je bio poseban. Mogli bismo izdvojiti izlete u Nürnberg i Prag, a osim toga posjetili smo adrenalin park, aqua park i mnoge druge zabavne centre. Za nas je ovo bilo jedno predivno i nezaboravno iskustvo.

Anja Džeko i Mario Vuković, 2.b

FOTOGALERIJA


 

Kalendar šk. godine 2017./2018.

Festival 2012

Posjetitelji od 1. 2. 2011.

DanasDanas114
Ovaj mjesecOvaj mjesec1431
UkupnoUkupno825253

Online

Trenutno aktivnih Gostiju: 5