Započela nova nastavna godina na našoj gimnaziji

U ponedjeljak, 2. rujna 2013. godine započela je nova nastavna 2013./14. godina na našoj gimnaziji.
U 8 sati održani su satovi razrednih zajednica na kojima su razrednici pozdravili učenike i obavijestili ih o odvijanju prvog radnog dana i tjedna.
U 9 sati u crkvi Čudotvorne Gospe Sinjske slavljena je sv. misa sa zazivom Duha Svetoga. Misu je predvodio provincijal fra Joško Kodžoman. S njim su suslavlili profesori svećenici na čelu s ravnateljem fra Jozom Grbavcem.
Nakon slavlja sv. mise učenici i profesori okupili su se ispred južnog ulaza u gimnaziju gdje su se razredi s razrednicima pojedinačno, a potom i svi zajedno fotografirali.
U 10:30 započeo je prvi školski sat u novoj nastavnoj godini. Svaki razred imao je četiri skraćena sata.
Fotografije profesora i učenika vidi OVDJE.
Svim učenicima i profesorima želimo sretan i blagoslovljen početak nove nastavne godine!