Nakon deset godina opet u svojoj Gimnaziji

Maturanti naše Gimnazije naraštaja 2000./2001. okupili se u subotu 2. travnja 2011. u našoj školi da bi se prisjetili kako su prije gotovo deset godina završili gimnazijsku naobrazbu i postigli svjedodžbe zrelosti. Iako raspršeni različitim radnim i obiteljskim obvezama po domovini i inozemstvu, sve do dalekog Singapura, većina je uspjela doći i misnim slavljem, razgledanjem škole i zajedničkom večerom vratiti se zakratko u vrijeme đačkih obveza, odrastanja i razbibrige.


Organizator susreta bio je njihov kolega Domagoj Vučić. Kako njihovi razrednici fra Mladen Marić i fra Zvonko Tolić više nisu profesori na Gimnaziji, a spriječeni su obvezama, domaćin im je u školi bio ondašnji ravnatelj fra Nedjeljko Jukić zajedno s domarom Franom Budimirom. Okupljanje je bilo u 18 sati. Potom su u školskoj kapelici slavili misu zahvalnicu i molili za sve one koji su pridonijeli njihovoj ljudskoj i profesionalnoj zrelosti. S osobitim zanimanjem razgledali su školu, zapažali nove pojedinosti i opremu i prisjećali se kako je to bilo prije deset i više godina. Album i plakat s njihovim fotografijama načinjenim na dan dodjele svjedodžaba zrelosti 23. lipnja 2001. godine  izazvali su brojne komentare i pošalice. Slavljenici su nastavili druženje uz zajedničku večeru.

Slike: Dodjela svjedodžaba 23.6.2001.

Slike: Susret 3.4.2011.

 

Kalendar šk. godine 2017./2018.

Festival 2012

Posjetitelji od 1. 2. 2011.

DanasDanas64
Ovaj mjesecOvaj mjesec4691
UkupnoUkupno839913

Online

Trenutno aktivnih Gostiju: 6