Započinju ispiti državne mature za šk. god. 2010./2011.

U ponedjeljak 4. travnja započinju ispiti državne mature za ovu školsku godinu. Pristupnici će pisati esej iz hrvatskog jezika na A ili B razini. Već sutradan, u utorak 5. travnja, polagat će ispit čitanja s razumijevanjem i pisanja iz engleskog jezika, također na A i B razini. U srijedu 6. travnja ispit je iz njemačkog jezika, a u četvrtak 7. travnja ispit iz talijanskog jezika.

 

Sve informacije o ispitima državne mature u našoj Gimnaziji maturantima je podastro ispitni koordinator prof. fra Ivan Udovičić izravno i putem oglasne ploče. Ovdje donosimo podsjetnik o satnici za navedena tri dana ispita:

Ispit iz hrvatskog jezika - razina A i B

Ispit iz engleskog jezika - razina A

Ispit iz engleskog jezika - razina B

Pristupnici moraju imati identifikacijsku ispravu s fotografijom, a od pribora dopuštena je samo uporaba plave ili crne kemijske olovke.

Sve informacije o državnoj maturi dostupne su na web stranicama NCVVO-a, a ovdje donosimo izravne poveznice na neke važnije dokumente:

Vodič kroz ispite državne mature

Ispitni katalozi za državnu maturu

Pravilnik o polaganju državne mature

 

Kalendar šk. godine 2017./2018.

Festival 2012

Posjetitelji od 1. 2. 2011.

DanasDanas77
Ovaj mjesecOvaj mjesec4704
UkupnoUkupno839926

Online

Trenutno aktivnih Gostiju: 7