Na županijskom iz kemije – još jedan Josipov uspjeh

Šestero učenika naše gimnazije, pod vodstvom prof. Radmile Klarić, steklo je pravo sudjelovanja na županijskom natjecanju iz kemije za gimnazije. U konkurenciji svih četiriju razreda plasiralo se samo 37 natjecatelja pa je broj naših sudionika time značajniji. Natjecanje je održano 9. ožujka 2011. u OŠ Bol u Splitu. Najbolji uspjeh postigao je Josip Skejo (IV.a) koji je osvojio drugo mjesto.
Tako je Josip na ovogodišnjim županijskim natjecanjima iz četiri različita predmeta (latinski, grčki, matematika i kemija) postigao četiri druga mjesta! Čestitamo!!!
Donosimo pojedinačne rezultate iz kemije i čestitamo natjecateljima i njihovoj mentorici!

U konkurenciji prvih razreda natjecali su se učenici I.b razreda Branimir Plavša (9. mj.) i Petra Jelinčić (19. mj.).

U konkurenciji drugih razreda sudjelovali su učenici II.a razreda Neno Poljak (5. mj.), Ante Lišnić (6. mj.) i Josip Šabić N. (7. mj.).

U konkurenciji četvrtih razreda natjecao se učenik IV.a razreda Josip Skejo i zauzeo drugo mjesto.