Dobar uspjeh na županijskom natjecanju iz vjeronauka

U natjecanju iz vjeronauka za srednje škole, koje je održano 18. veljače 2011. u Ekonomskoj školi u Imotskom, sudjelovale su i predstavnice naše Gimnazije pod vodstvom mentora, profesora vjeronauka fra Mije Šabića. U ekipi su bile: Petra Poljak (III.b), Ivana Dadić (II.a), Petra Barać (I.a) i Marica Barać (I.b). U natjecanju je sudjelovalo 36 ekipa: 34 iz Splitsko-makarske nadbiskupije i dvije iz Hvarske biskupije. Naše su predstavnice zauzele solidno 12. mjesto.

U prvom krugu natjecanja svi su sudionici rješavali pismeni ispit znanja, a ekipno su zbrajani rezultati svih članova. Drugi se krug sastojao u ekipnom rješavanju tombole. U treći krug natjecanja prošlo je samo prvih pet ekipa. Na završetku natjecanja sudionicima su podijeljena priznanja i zahvalnice.

Našim predstavnicama i njihovu mentoru čestitamo na uspješnu sudjelovanju na natjecanju!

 

Kalendar šk. godine 2017./2018.

Festival 2012

Posjetitelji od 1. 2. 2011.

DanasDanas86
Ovaj mjesecOvaj mjesec1347
UkupnoUkupno831365

Online

Trenutno aktivnih Gostiju: 8