Učenici naše Gimnazije na županijskim natjecanjima

Nakon završenih školskih natjecanja i nakon što su županijska povjerenstva za pojedine predmete pregledala testove i provjerila rezultate, objavljeni su popisi učenika koji su pozvani na županijska natjecanja. Učenici naše gimnazije ostvarili su zavidne rezultate i na toj razini natjecat će se njih dvadeset i šestero (26) iz sedam nastavnih predmeta.

Neki će učenici sudjelovati u natjecanju iz više predmeta. Apsolutni je rekorder Josip Skejo (IV.a) koji će se natjecati u čak 6 nastavnih predmeta (hrvatski j., latinski j., grčki j., matematika, fizika i kemija), drugi je Branimir Plavša (I.b) s četiri predmeta (hrvatski j., matematika, fizika i kemija), a slijede ih Anamaria Elek (II.b), Dinka Hrgović (II.b) i Martin Vrlić (III.a) s dva predmeta.
Od nastavnih predmeta najviše se učenika plasiralo na natjecanje iz hrvatskog jezika – njih četrnaestero (14).
Donosimo popis svih učenika pozvanih na natjecanja po nastavnim predmetima, imena njihovih mentora (predmetnih profesora) i mjesta i nadnevke županijskih natjecanja.

 

HRVATSKI JEZIK

Mentorica: Marijana Vuleta

Branimir Plavša – I.b
Josip Skejo – IV.a
Ivana Vidić – IV.b
Marina Prolić – IV.b
Jelena Budimir – IV.b
Josipa Bilandžić – IV.b

Mentor: Hrvoje Markulin

Renata Kažimir – II.a
Anamaria Elek – II.b
Dinka Hrgović – II.b
Andrea Perković – II.b
Martin Vrlić – III.a
Antonio Dević – III.a
Antonela Ćurković – III.b
Damira Žmire – III.b

Županijsko natjecanje:
Gimnazija Marka Marulića, Split – 10. ožujka 2011.

 

ENGLESKI JEZIK

Mentorica: Diana Župić

Josip Šabić D. – II.a
Anamaria Elek – II.b

Mentorica: Simona Atlaga

Nikola Lipotić – IV.a

Županijsko natjecanje:
Prva gimnazija, Split – 15. ožujka 2011.

 

LATINSKI JEZIK  

Mentor: fra Bruno Pezo

- za opće i jezične gimnazije:
Dinka Hrgović – II.b 

- za klasične gimnazije:
Martin Vrlić – III.a
Josip Skejo – IV.a
Ivana Milanović – IV.a

 

GRČKI JEZIK 

Mentor: fra Bruno Pezo

Josip Skejo – IV.a

Županijsko natjecanje u klasičnim jezicima:
Srednja škola Jure Kaštelana, Omiš – 15. veljače 2011.

 

MATEMATIKA (B) 

Mentorica: Marija Ivišić

Branimir Plavša – I.b
Katarina Brnas – III.a
Josip Skejo – IV.a

Županijsko natjecanje: 28. veljače 2011.

 

FIZIKA 

Mentorica: Snježana Radan

Branimir Plavša – I.b

Županijsko natjecanje: 7. ožujka 2011.

 

KEMIJA 

Mentorica: Radmila Klarić

Branimir Plavša – I.b
Petra Jelinčić – I.b
Neno Poljak – II.a
Josip Šabić N. – II.a
Ante Lišnić – II.a
Josip Skejo – IV.a

Županijsko natjecanje:
OŠ Bol, Split – 9 ožujka 2011.

 

VJERONAUK 

Mentor: fra Mijo Šabić

Petra Barać – I.a
Marica Barać – I.b
Ivana Dadić – II.a
Petra Poljak – III.b

Županijsko natjecanje:
Ekonomska škola, Imotski – 18. veljače 2011.

 

 

Svim učenicima i njihovim mentorima čestitamo i želimo uspjeh na županijskim natjecanjima!

 

 

Kalendar šk. godine 2017./2018.

Festival 2012

Posjetitelji od 1. 2. 2011.

DanasDanas200
Ovaj mjesecOvaj mjesec5819
UkupnoUkupno687949

Online

Trenutno aktivnih Gostiju: 10